+90 216 688 50 01 pbx info@fuarstandi.web.tr

Fuar Stand Modelleri

Fuar Standı Tasarımı Fuar Stand Modelleri

Fuar Stand Modelleri

Mimarlar Ltd. sizlere fuar alanında firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapabileceğiniz, firmanıza ve ürünlerinize uygun fuar stand modelleri çözümleri sunmaktadır. Fuar standı tasarlarken estetiğe, sunum kolaylığına ve müşterinin dikkatini çekmeye yönelik standlar hazırlamaya öncelik veren Mimarlar Ltd. bünyesi içerisinde tasarlanıp imal edilen firmanıza özel fuar stand modelleri şu başlıklar içerisinde şekillenmektedir:

Ahşap Fuar Standı

Mimarlar Ltd. tarafından firmanızın niteliklerine uygun bir şekilde özel olarak tasarlanan fuar stand modelidir. Ahşap fuar standı öncelikli amacı firmanıza özgü öne çıkan tüm özellikleri vurgulamaktır. Mimarlar Ltd. tasarım ofisinin kendi bünyesinde imal ettiği size özel ahşap stand kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Modüler Fuar Standı

Modüler fuar standı birçok standın bir araya gelmesi ile oluşturulan, eklemeli bir stand türüdür. İstenirse iki katlı da imal edilebilen modüler standın, eklemeli olduğu için boş alanı çoktur, bu sebeple istediğiniz yoğunlukta reklam yapabilme şansınız oluşmaktadır.

Maxima Fuar Standı

Modüler fuar standına benzer yapıda olsa da hem ekonomik yapısı hem de daha geniş alan özellikleriyle modülerden ayrılmaktadır.

@ Copyright Fuar Standi | Tüm Hakları Saklıdır. | Teknet